Líbímseti.cz
VIDEO: Soulož pod rentgenem. Uvidíte vše
foto: Shutterstock.com

VIDEO: Soulož pod rentgenem. Uvidíte vše


Tak tohle jste ještě neviděli. Sexuální akt zachycený na videu zobrazený magnetickou rezonancí
28. srpna 2009
Na odborných vědeckých portálech, stejně jako na YouTube, se v posledním týdnu objevuje video, které zachycuje snímky kopulujícího páru pořízené zobrazující technikou MRI (magnetická rezonance), jež se ve zdravotnictví používá ke zobrazení vnitřních orgánů.

Toto video bylo pořízeno během výzkumu, který proběhl již před časem a zkoumal, zda je vůbec možné sexuální styk na MRI zachytit a zda je poloha orgánů při kopulaci taková, jak vědci předpokládali.

Soulož v rakvi
Dr. Pek Van Andel a jeho kolegové v roce 1999 poprvé zachytili pohlavní orgány muže a ženy během kopulace v - jak to odborně nazvali - chráněném prostředí. Což znamená, že páry vybrané pro výzkum souložily uvnitř přístroje, v němž je přibližně tolik místa jako v rakvi.

Účelem této "pozorovací studie" bylo dle časopisu British Medical Journal zjistit, zda je možné zachytit mužské a ženské genitály tak, aby byly rozeznatelné. A také zkoumat, zda dosavadní předpoklady týkající se anatomie lidského těla během soulože a sexuálního vzrušení ženy jsou založeny na dohadech, nebo faktech.

Penis jako bumerang
I když výzkum proběhl již v roce 1999, video se na veřejnosti objevilo poprvé. A co výzkumníci za pomoci osmi mileneckých párů vyzkoumali? Získaný obrazový materiál ukázal, že během soulože v "misionářské poloze" má penis tvar bumerangu a celou 1/3 délky penisu tvoří jeho kořen. U ženy, která je sexuálně vzrušená a nesouloží, dochází ke zvednutí vagíny a přední stěna vagíny se prodlužuje. Děloha se při sexuálním vzrušení nezvětšuje."

Na snímcích jsou sexuální orgány během soulože zřetelně vidět.

Za tento výzkum získal Dr. Pek Van Andel se svými kolegy Ig Nobelovu cenu na poli medicíny. Na rozdíl od těch pravých švédských, jsou tyto žertovné "Ig Nobelovky" udělovány v Cambridge (USA). Autoři vědeckých publikací je dostávají za objevy, které nemohou být a nebo které by neměly být opakovány.

Samotná soulož je k vidění v druhé polovině filmu:

, Korzo

Diskuse k článku: VIDEO: Soulož pod rentgenem. Uvidíte všePřidej příspěvekAbys mohl(a) zaslat příspěvek, musíš se nejdříve přihlásit do líbímseti: (že nemáš účet?! Registruj se!)

uživ. jméno heslo

Souvisejicí články

Test: Vůni vagíny na...

Test: Vůni vagíny na...Slibovaný test Vulvy Original je tu! Funguje, nebo ne? Byla...
Tajemství svatební noci

Tajemství svatební nociVstup do manželství je spojen s celou řadou zvyků a...
Timberlake i Furtado mají...

Timberlake i Furtado mají...O hvězdných manýrech hvězd se vypráví vtipy. K...
Nakupování je lepší...

Nakupování je lepší...Ač je to k nevíře, čtyři z deseti žen dávají...
ZPĚT | PŘIDEJ PŘÍSPĚVEK (v diskuzi je 307 příspěvků)