Líbímseti.cz
Princess Plus, iPhone za tři mega
Princess Plus

Princess Plus, iPhone za tři mega


U rakouského designéra šperků Petera Aloissona nakupují výhradně snobové z celého světa.
23. března 2008
A není divu – jeho díla jsou opulentní, mnohdy snad až příliš vyzývavá a stavící se okázale na odiv, zároveň však stojí tak horentní sumy, že o nich běžný smrtelník může jenom snít.

Telefon s diamanty a zlatem
Princess Plus
Tentokrát si vzal Aloisson na paškál lehké „vylepšení“ oblíbeného mobilu iPhone od společnosti Apple. Ten sám o sobě nepatří k nejlevnějším, jelikož celosvětová poptávka po něm je stále vyšší než nabídka (Apple tento stav udržuje schválně, aby mohl draho prodávat), ovšem z patnáctitisícového lifestylového doplňku udělal Aloisson klenot bezmála za tři milióny korun.

Abychom byli přesní, můžete si ho pořídit za 176 400 dolarů. Ani o cent víc. Ani nechceme vědět, na kolik by diamanty a zlatem ověšený iPhone Čechy vyšel, kdyby ještě platil kurz dolaru vůči koruně z doby před několika lety.

Jsou i levnější
Princess Plus
K nepoznání předělaný iPhone nese hrdý název Princess Plus a je vykládán 318 kusy prvotřídních diamantů. Aby telefon nepůsobil náhodou příliš levně, rozhodl se ho designér ještě obtáhnout bohatou vrstvou osmnáctikarátového zlata.

Pokud patříte k nižším patrům žebříčku boháčů, možná vezmete zavděk „osekanými“ modely. Ten bez zlata, pouze s diamanty, přijde na 66 150 dolarů (tedy milión a šedesát tisíc korun). I tak to je každopádně více, než kolik stojí diamantový iPhone od konkurenčního designéra Alexandra Amose. Ten bude váš za pouhých 41 000 dolarů (660 tisíc Kč).

Jak vidíte, vybere si každý. Lépe řečeno: každý boháč...

David Sillmen

Diskuse k článku: Princess Plus, iPhone za tři megaPřidej příspěvekAbys mohl(a) zaslat příspěvek, musíš se nejdříve přihlásit do líbímseti: (že nemáš účet?! Registruj se!)

uživ. jméno heslo

Souvisejicí články

Rozchod ve vile! Radim a...

Rozchod ve vile! Radim a...Radim a René tvrdili, že jejich vztah je pevný. Nevypadá...
Co (ne)víte o mobilech

Co (ne)víte o mobilechDnes bez mobilního telefonu takřka ani nevyjdeme z domu....
Měla orgasmus? Neptejte...

Měla orgasmus? Neptejte...Asi každého muže po sexu zajímá, jestli partnerka měla...
iPhone číslo 5 žije!

iPhone číslo 5 žije!Apple konečně představil novou generaci populárního...
ZPĚT | PŘIDEJ PŘÍSPĚVEK (v diskuzi je 162 příspěvků)