Líbímseti.cz
Žena, co čte Playboy pro slepce! Včetně fotek
Ilustrační foto / foto: shutterstock

Žena, co čte Playboy pro slepce! Včetně fotek


A nejenom články!
13. září 2010
Suzi Hansková předčítá slepcům oblíbený erotický magazín Playboy. Čte jim články. Čte jim vtipy. A také dopisy nebo komiksy.

A také fotky!
To všechno by bylo ještě celkem normální, ale Suzi slepcům zprostředkovává také fotky nahotinek!

Každý týden se Suzi Hanksová zavírá do malého radiového studia, kde v těsné blízkosti mikrofonu a s novým číslem Playboye předkládá obsah časopisu slepcům. Čte i popisuje. A to dosti detailně.

„Nemusím se snažit číst to obzvlášť sexy,“ říká Suzi Hanksová, jedna z 200 dobrovolníků slepecké iniciativy v Houstonu. „Prostě to čtu a jsem žena, to už je samo o sobě dost sexy.“

„Nečtu ten časopis od začátku do konce, ale zprostředkovávám prakticky všechno – texty, komiksy a samozřejmě i fotky,“ říká Suzi.

Ostatně právě fotografie krásných nahých žen jsou tím, co dělá Playboye Playboyem. Takže bez nich by to zkrátka nebylo ono.

Přesný popis
„Je to Latinoameričanka, bruneta s velkýma, čokoládově hnědýma očima. Má dlouhé kudrnaté vlasy. Na prvním obrázku sedí v oceánu,“ začíná Suzi své vyprávění o jednom fotografickém setu.

„Doširoka se usmívá, na rtech má širokou vrstvu růžové rtěnky. Na krku má tetování, které vypadá jako kmenový znak. Je červené. Její nohy jsou zkřížené. Sedí v oceánu…“

Suzi říká, že se snaží popisovat co nejpřesněji a nedělá žádné nevhodné narážky, které by popis jistě opepřily.

Na otázku, zda popisování nahotinek není repetitivní, říká, že nikoliv. Každá je prý jiná. Jen je třeba se zaměřit na drobnosti, jako je třeba náhrdelník. „Často je to to jediné, co mají na sobě.“


Diskuse k článku: Žena, co čte Playboy pro slepce! Včetně fotekPřidej příspěvekAbys mohl(a) zaslat příspěvek, musíš se nejdříve přihlásit do líbímseti: (že nemáš účet?! Registruj se!)

uživ. jméno heslo

Souvisejicí články

Test: Vůni vagíny na...

Test: Vůni vagíny na...Slibovaný test Vulvy Original je tu! Funguje, nebo ne? Byla...
Timberlake i Furtado mají...

Timberlake i Furtado mají...O hvězdných manýrech hvězd se vypráví vtipy. K...
Nakupování je lepší...

Nakupování je lepší...Ač je to k nevíře, čtyři z deseti žen dávají...
Můj job? Testerka...

Můj job? Testerka...Pro někoho možná vysněná práce, ale jinak job jako...
ZPĚT | PŘIDEJ PŘÍSPĚVEK (v diskuzi je 7 příspěvků)