Líbímseti.cz
Bývalka Leonarda DiCapria se tajně provdala!
Blake Lively / foto: Featureflash / Shutterstock.com

Bývalka Leonarda DiCapria se tajně provdala!


Herečka a bývalá přítelkyně hollywoodského krasavce Leonarda DiCapria Blake Lively je vdanou paní. V neděli 9. září vstoupila totiž tajně do svazku manželského se svým přítelem, hercem Ryanem Reynoldsem.
15. září 2012

Svatba tohoto pohledného páru se odehrála v Jižní Karolíně a celá byla před fotografy ukryta pod obrovským bílým stanem.

Novomanželé si nedávno koupili byt v newyorském Bedfordu, který budou nyní společně obývat. Rovněž čas od času pobývají ve Vancouveru, který je Ryanovým rodištěm. Blake a Ryan se seznámili v roce 2010 během natáčení akčního filmu Green Lantern. Ryan byl ženatý s herečkou Scarlett Johansson, Blake zase v té době randila s Leonardem DiCapriem. Herci spolu oficiálně tvoří pár teprve rok, a proto bylo pro každého překvapením, že se rozhodli svůj svazek korunovat manželským slibem.

Blake Lively / foto: Featureflash / Shutterstock.com

 

Blake Christina Lively se narodila 25. října 1987 jako poslední z pěti dětí do ryze umělecky založené rodiny. Jejím otcem je herec Ernie Lively, maminka se jmenuje Elaine. Všichni sourozenci – bratři Eric a Jason, sestry Robyn a Lori – měli filmové ambice, a proto bylo téměř jasné, že i nejmladší člen rodiny půjde v jejich stopách. Svou první roli Trixie v rodinném filmu Sandman si Blake zahrála v jedenácti letech pod režijní taktovkou svého tatínka. Pak nastala ve filmování menší pauza.

Blake Lively a Ryan Reynolds / foto: Joe Seer / Shutterstock.com

 

K rodinnému řemeslu se opět navrátila až rolí sportovkyně Bridget Vreeland v Sesterstvu putovních kalhot, filmu, jehož scénář byl založen na bestselleru spisovatelky Ann Brashares. Blake prý na konkurz při obsazování hereček do role Bridget vešla do místnosti a než udělala cokoli jiného, položila na stůl svoji fotografii. Porota si myslela, že si z nich dělá legraci, ale poté co po nějaké době opustila místnost, všichni věděli, že právě ona je tou správnou Bridget, kterou hledají. Blondýnka vysoká 178 centimetrů se tak stala nejmladší ze čtyř hlavních protagonistek Sesterstva a zahrála si zde po boku vlastního otce, který ztvárnil roli Franze Vreelanda, Bridgetina otce.


Lucka

Diskuse k článku: Bývalka Leonarda DiCapria se tajně provdala!V diskuzi zatím není žádný příspěvek, buď první!Abys mohl(a) zaslat příspěvek, musíš se nejdříve přihlásit do líbímseti: (že nemáš účet?! Registruj se!)

uživ. jméno hesloSouvisejicí články

Jaký je sex ve vesmíru?

Jaký je sex ve vesmíru?Otázkou, jaký je asi sex ve vesmíru, se zabývá server...
Nejlépe placení herci a...

Nejlépe placení herci a...Výše honorářů se v Hollywoodu rozhodně neodráží...
Čeho se bojí celebrity

Čeho se bojí celebrityAsi každý má z něčeho strach. Někdo se bojí pavouků...
V.I.P. obludy

V.I.P. obludyPokud jste někdy zauvažovali nad případnou plastickou...
ZPĚT | PŘIDEJ PŘÍSPĚVEK (v diskuzi je 0 příspěvků)